PENGURUSAN LEMBAGA PELABUHAN BINTULU



PENGURUSAN LPB

 

PENGURUS BESAR

Tuan Zulkurnain Bin Ayub

 

 

PENOLONG PENGURUS BESAR (KORPORAT)

Anuar Bin Aikne

anuar@bpa.gov.my


PENOLONG PENGURUS BESAR (OPERASI)

Kapt Zakhir Khan Bin Yusop

zakhir.k.y@bpa.gov.my

 

PENGURUS PENTADBIRAN, KEWANGAN & ASET

Hida Binti Jerman

hida@bpa.gov.my

 

PENGURUS UNDANG-UNDANG

Hajah Norkartiny Binti Nawawi

norkartiny@bpa.gov.my

 

PENGURUS SUMBER MANUSIA

Khatizah Binti Hanapi

khatizah@bpa.gov.my

 

PENGURUS KOMERSIAL & PERANCANGAN

Khartina Binti Abu Bakar

khartina@bpa.gov.my

 

PENGURUS KESELAMATAN, KESIHATAN & ALAM SEKITAR (SHE)

Zuraidah Binti Mohd Rais 

zuraidah@bpa.gov.my

 

PENGURUS OPERASI

Mohammad Yoshikatriezan Bin Abeng

myoshi@bpa.gov.my

 

PENGURUS KEJURUTERAAN

(Kosong/ Vacant) 

 

PENGURUS KESELAMATAN & BOMBA

Awang Jahmari Bin Awang Junaidi

jahmari@bpa.gov.my 

 

AKAUNTAN KANAN

Rajunawati Binti Abdul Rajid

rajuna@bpa.gov.my 

 

AKAUNTAN (KEWANGAN)

Siti Aida Supinah Binti Karim

aidasupinah@bpa.gov.my

 

PEGAWAI LAUT KANAN

(Kosong/ Vacant) 

 

PENGUASA BOMBA KANAN

(Kosong/ Vacant) 

 

PEGAWAI KESELAMATAN KANAN

Dzulkarnain Abbas Bin Abdullah

dzulkarnain@bpa.gov.my

 

PEGAWAI PENTADBIRAN

Terry Petrus  Anak Tawi 

terrypetrus@bpa.gov.my

 

PEGAWAI SUMBER MANUSIA

Haslinda Binti Mohd Suib

haslinda@bpa.gov.my

 

AKAUNTAN (PEROLEHAN & ASET)

Nor Aziah Binti Jaimin

noraziah@bpa.gov.my

 

PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT

Azmat Bin Annuar

azmat@bpa.gov.my

 

PEGAWAI PERANCANGAN 

Abg Mohd Tahir Bin Abg Masagus

abgtahir@bpa.gov.my 

 

PEGAWAI  KOMERSIAL

Brandon Anak Rijang

brandon@bpa.gov.my

 

JURUAUDIT DALAM

Hamisah Binti Tahir

hamisahtahir@bpa.gov.my 

 

PEGAWAI LAUT (PENGENDALIAN KARGO)

Jonathan Nolan Anak Nohan

jonathan@bpa.gov.my

 

JURUTERA (MEKANIKAL)

Abdul Mutalib Faisal Bin Lampong

abdmutalib@bpa.gov.my

 

JURUTERA (AWAM)

Abg Afzanizam Syam Bin Abg Junaidi

afzanizam@bpa.gov.my

 

JURUTERA (ELEKTRIKAL)

Nur Rashiqah Binti Suhaili

rashiqah@bpa.gov.my 

 

PENGUASA BOMBA

Ariffuddin Bin Raduan

ariff@bpa.gov.my

 

PEGAWAI KESELAMATAN

Jefri Bin Hashim

jefri@bpa.gov.my 

 

PEGAWAI KESELAMATAN, KESIHATAN & ALAM SEKITAR (SHE)

Nurul Ain Binti Mohd Zaki

ain@bpa.gov.my


 
 
Statistik Pelawat
 
Kami ada di  Pautan ke Versi Mobile Pautan ke Newsletter Subscribtion Pautan ke Suapan RSSPautan ke Facebook Pautan ke Instagram

pautan ke laman web